view more
Die Boer Full Program - besprekings: 021 979 1911 / 082 574 1651
Wednesday, 15 April 2020 ELANDRE - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 180 20:30 - 22:00
Thursday, 16 April 2020 ELANDRE - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 180 20:30 - 22:00
Friday, 17 April 2020 ELANDRE - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 180 20:30 - 22:00
Saturday, 18 April 2020 ELANDRE - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 180 20:30 - 22:00
Sunday, 19 April 2020 ELANDRE [MIDDAG VERTONING] - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 180 13:30 - 15:00
Monday, 20 April 2020 DAN PATLANSKY: Duo Electric R 175 20:30 - 22:00
Wednesday, 22 April 2020 Sultans of Swing: A Tribute to Dire Straits with MEL BOTES R 185 20:30 - 23:00
Thursday, 23 April 2020 ANDRA R 135 20:30 - 22:00
Friday, 24 April 2020 THE SHOW MUST GO ON - a Tribute to QUEEN - the FAMILY BAND R 160 20:30 - 22:00
Saturday, 25 April 2020 THE SHOW MUST GO ON - a Tribute to QUEEN - the FAMILY BAND R 160 20:30 - 22:00
Sunday, 26 April 2020 TOUCH OF CLASS [ MIDDAG VERTONING ] R 175 13:30 - 15:15
Monday, 27 April 2020 TOUCH OF CLASS R 175 20:30 - 22:00
Wednesday, 29 April 2020 BOTTOMLESS COFFEE BAND R 165 20:30 - 22:00
Thursday, 30 April 2020 PRIVATE FUNCTION (D.K) - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 200 20:30 - 22:00
Friday, 1 May 2020 KOOS KOMBUIS R 165 20:30 - 22:00
Saturday, 2 May 2020 LIZE BEEKMAN R 165 20:30 - 22:00
Sunday, 3 May 2020 LIZE BEEKMAN [ MIDDAG VERTONING ] R 165 13:30 - 15:00
Tuesday, 5 May 2020 JOSHUA NA DIE REEN R 165 20:30 - 22:00
Wednesday, 6 May 2020 JOSHUA NA DIE REEN R 165 20:30 - 22:00
Thursday, 7 May 2020 LEAH R 125 20:30 - 22:00
Friday, 8 May 2020 VANILLA R 125 20:30 - 22:00
Saturday, 9 May 2020 DIE VOORDELE VAN EIERWIT met Margit Meyer-Rödenbeck & Marion Holm[Geen onder 14] R 160 20:30 - 22:00
Sunday, 10 May 2020 DIE VOORDELE VAN EIERWIT met Margit Meyer-Rödenbeck & Marion Holm [Geen onder 14]-MIDDAG VERTONING R 160 13:30 - 15:00
Tuesday, 12 May 2020 DIE VOORDELE VAN EIERWIT met Margit Meyer-Rödenbeck & Marion Holm [Geen onder 14] R 160 20:30 - 22:00
Wednesday, 13 May 2020 DIE VOORDELE VAN EIERWIT met Margit Meyer-Rödenbeck & Marion Holm [Geen onder 14 ] R 160 20:30 - 22:00
Thursday, 14 May 2020 DIE VOORDELE VAN EIERWIT met Margit Meyer-Rödenbeck & Marion Holm [Geen onder 14] R 160 20:30 - 22:00
Friday, 15 May 2020 DIE VOORDELE VAN EIERWIT met Margit Meyer-Rödenbeck & Marion Holm [Geen onder 14] R 160 20:30 - 22:00
Saturday, 16 May 2020 DIE VOORDELE VAN EIERWIT met Margit Meyer-Rödenbeck & Marion Holm [Geen onder 14] R 160 20:30 - 22:00
Saturday, 16 May 2020 TYGERBURGER VROUEDAG met Margit Meyer-Rödenbeck & Marion Holm in DIE VOORDELE VAN EIERWIT [Geen onder 14] MIDDAG VERTON R 250 13:30 - 15:00
Sunday, 17 May 2020 DIE VOORDELE VAN EIERWIT met Margit Meyer-Rödenbeck & Marion Holm [Geen onder 14] - MIDDAGVERTONING R 160 13:30 - 15:00
Tuesday, 19 May 2020 DEMI LEE MOORE R 155 20:30 - 22:00
Wednesday, 20 May 2020 DEMI LEE MOORE R 155 20:30 - 22:00
Thursday, 21 May 2020 DEMI LEE MOORE R 155 20:30 - 22:00
Friday, 22 May 2020 DEMI LEE MOORE - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 155 20:30 - 22:00
Saturday, 23 May 2020 Tasché R 155 20:30 - 22:00
Tuesday, 26 May 2020 BLUE TUESDAY: HER BLUES with Luna Paige, Simon Orange & Michael Bester R 120 20:30 - 22:00
Thursday, 28 May 2020 JESSE GREY - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 100 20:30 - 22:00
Friday, 29 May 2020 NAVI REDD R 155 20:30 - 22:00
Saturday, 30 May 2020 NAVI REDD R 155 20:30 - 22:00
Sunday, 31 May 2020 NAVI REDD [MIDDAG VERTONING] R 155 13:30 - 15:00
Wednesday, 3 June 2020 DANIE DU TOIT met “Warmer voor die Tuimeldroër” - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 155 20:30 - 22:00
Thursday, 4 June 2020 DANIE DU TOIT met “Warmer voor die Tuimeldroër” - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 155 20:30 - 22:00
Friday, 5 June 2020 AKING R 155 20:30 - 22:00
Saturday, 6 June 2020 ZYBRANDT - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 130 20:30 - 22:00
Tuesday, 9 June 2020 PIETMAN GELDENHUYS R 165 20:30 - 22:00
Wednesday, 10 June 2020 PIETMAN GELDENHUYS R 165 20:30 - 22:00
Thursday, 11 June 2020 WALDEMAR SCHULTZ en BRENDON DANIELS in DIE ROADTRIP R 160 20:30 - 22:00
Sunday, 14 June 2020 ROAN ASH SOLO [MIDDAG VERTONING] R 165 13:30 - 15:00
Monday, 15 June 2020 ROAN ASH SOLO R 165 20:30 - 22:00
Tuesday, 16 June 2020 JAN BLOHM AKOESTIES R 185 20:30 - 22:00
Wednesday, 17 June 2020 JAN BLOHM AKOESTIES R 185 20:30 - 22:00
Thursday, 18 June 2020 BOTTOMLESS COFFEE BAND R 165 20:30 - 22:00
Friday, 19 June 2020 BACK IN BLACK -Tribute to AC/DC & CCR R 125 20:30 - 22:30
Saturday, 20 June 2020 "OLD SCHOOL COUNTRY LEGENDS" SHOW - JAMES MARAIS & MONIQUE CASSELLS R 140 20:30 - 23:00
Friday, 26 June 2020 SHENANIGANS starring female impersonator, Lilly Slaptsilli R 155 20:30 - 22:00
Saturday, 27 June 2020 SHENANIGANS starring female impersonater, Lilly Slapsilli R 155 20:30 - 22:00
Sunday, 28 June 2020 RUDI CLAASE & ANGEL DE LANGE: COUNTRY KOORS [Middagvertoning] R 155 13:30 - 15:00
Tuesday, 14 July 2020 DOWWE DOLLA: NOU OF NOOIT (met Margit Meyer-Rödenbeck en Coenraad Rall op klavier) GEEN ONDER 16 JAAR R 165 20:30 - 22:00
Wednesday, 15 July 2020 DOWWE DOLLA: NOU OF NOOIT (met Margit Meyer-Rödenbeck en Coenraad Rall op klavier) GEEN ONDER 16 JAAR R 165 20:30 - 22:00
Tuesday, 21 July 2020 FRANCOIS V COKE R 185 20:30 - 22:00
Wednesday, 22 July 2020 FRANCOIS V COKE R 185 20:30 - 22:00
Thursday, 23 July 2020 FRANCOIS V COKE R 185 20:30 - 22:00
Sunday, 26 July 2020 KAHN MORBEE SOLO [LUNCH] R 185 13:30 - 15:15
Wednesday, 5 August 2020 RUHAN DU TOIT - THE SOUND OF SILENCE R 165 20:30 - 22:00
Thursday, 6 August 2020 RUHAN DU TOIT - THE SOUND OF SILENCE R 165 20:30 - 22:00
Friday, 7 August 2020 RUHAN DU TOIT - THE SOUND OF SILENCE R 165 20:30 - 22:00
Sunday, 9 August 2020 RUHAN DU TOIT - THE SOUND OF SILENCE [ MIDDAG VERTONING ] R 165 13:30 - 15:00
Friday, 21 August 2020 ELANDRE - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 180 20:30 - 22:00
Saturday, 22 August 2020 ELANDRE - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 180 20:30 - 22:00
Sunday, 23 August 2020 ELANDRE [MIDDAGVERTONING] - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 180 13:30 - 15:00
Wednesday, 30 September 2020 LEAH R 125 20:30 - 22:00
Sunday, 4 October 2020 JENNIFER ZAMUDIO [MIDDAG VERTONING] R 140 13:30 - 15:00
Tuesday, 27 October 2020 ELANDRE - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 180 20:30 - 22:00
Wednesday, 28 October 2020 ELANDRE - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 180 20:30 - 22:00
Thursday, 29 October 2020 ELANDRE - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 180 20:30 - 22:00
Friday, 30 October 2020 ELANDRE - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 180 20:30 - 22:00
Saturday, 31 October 2020 ELANDRE - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 180 20:30 - 22:00
Sunday, 1 November 2020 ELANDRE [MIDDAG VERTONING] - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 180 13:30 - 15:00
Monday, 2 November 2020 ELANDRE - FULLY BOOKED… pls call for waiting list R 180 20:30 - 22:00

WELKOM BY DIE BOER RESTAURANT TEATER
(Hierdie webtuiste sal in beide Afrikaans en Engels bedryf word.)
 



Na vele oorweging, het die Boer restaurant teater besluit om as gevolg van die Corona-virus situasie, ons deure te sluit tot en met 14 April. Ons geskeduleerde vertonings sal vanaf 15 April voortgaan soos normaal, indien moontlik
Die Boer is proud to work with the excellent Winemakers above to provide our guests with a quality and unforgettable experience in our theatre-restaurant. We appreciate their valuable support with the task of providing a sustainable home to the performing arts in South Africa.
Die Boer is 'n restaurant wat glo in kwaliteit eerder as kwantiteit. Daar is dus slegs 12 hoofgeregte op ons spyskaart, maar ons kan elke gereg aanbeveel.

Aangesien baie gaste gelyktydig opdaag vir aandete, is dit raadsaam om so vroeg as moontlik te kom vir 'n rustige en aangename aandete ervaring. Vertonings begin om 20:30, maar ons deure is reeds oop vanaf 18:30 vir aandete.

Although we occasionally will serve food and drinks DURING a show, this is normally NOT the case, which means no orders will be accepted after 19:40.



Die Boer het 'n uiters gesellige atmosfeer en ons moedig mense aan om hulleself te geniet, maar terselfdertyd respekteer ons die kunstenaars en hul vertonings. Daarom versoek ons dat gaste, wanneer vertonings begin, die nodige teateretiket sal eerbiedig en nie ander mense se ervaring bederf nie.

The magic of an evening at die Boer can only be experienced live, so browse through our program, choose an event and book a table online or via telephone. Come enjoy some top-class cuisine and  watch the créme de la créme of South Africa's artists perform in a superb acoustic environment.






 Forgot Password